Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

Naszą misją jest działalność na rzecz dzieci, młodzieży oraz osób niepełnosprawnych.

OVERVIEW

The web page fundacjagaja.pl currently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have traversed thirteen pages inside the site fundacjagaja.pl and found five websites associating themselves with fundacjagaja.pl.

FUNDACJAGAJA.PL TRAFFIC

The web page fundacjagaja.pl has seen varying amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for fundacjagaja.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjagaja.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjagaja.pl

Dział Pozyskiwania Funduszy

EU - miejsce dla każdego miłośnika historii. Serwis poświęcony turystyce odpowiedzialnej i zrównoważonej. Wielkopolski Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych. Tel 48 42 664 22 78. W dniach 20 i 23 .

INWEMER System - Firma sprzątająca

Profesjonalne usługi porządkowe dla firm i instytucji to specjalność INWEMER. Obsługa techniczna nieruchomości INWEMER to gwarancja ich prawidłowego funkcjonowania. Usługi ochrony INWEMER zapewniają Klientom spokój i poczucie bezpieczeństwa. Agencja Pracy Tymczasowej INWEMER oferuje Kontrahentom wynajem pracowników tymczasowych.

WHAT DOES FUNDACJAGAJA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjagaja.pl Mobile Screenshot of fundacjagaja.pl Tablet Screenshot of fundacjagaja.pl

FUNDACJAGAJA.PL SERVER

I detected that a lone page on fundacjagaja.pl took two thousand eight hundred and six milliseconds to stream. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion we consider fundacjagaja.pl not secure.
193.218.152.20

We caught that this website is employing the WisePanel Web Server server.

Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Gaja

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page fundacjagaja.pl states the following, "Czekają na Ciebie miłe niespodzianki! Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat." I viewed that the website also said " Razem możemy zrobić więcej! Uprzejmie prosimy o przekazanie 1 z Państwa podatku." They also said " Prosimy o przekazanie 1 dla naszej Fundacji poprzez darmowy program e-pity. Fundacja Edukacji na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju GAJA. Czekają na Ciebie miłe niespodzianki!." The meta header had Gaja as the first search term. This keyword is followed by fundacja, fundacja Gaja, and fundacja pomocy dzieciom which isn't as important as Gaja. The other words they used was fundacja pomocy dzieciom gaja. fundacja łódź is included but will not be viewed by search parsers.

ANALYZE SUBSEQUENT WEBSITES

Fundacja Gdańska

Stoczniowy dźwig jeszcze w tym roku z audiowizualną iluminacją. Jak dokładnie będzie wyglądał? To zależy od pomysłów i rozstrzygnięcia konkursu, który ruszył właśnie dziś. Olimpiada wiedzy o Gdańsku - edycja obywatelska 2018. Gala Wręczenia Nagród Rejs Roku I Srebrny Sekstant 2017.

Generacja - Fundacja

Klub Młodego Wrzeszczaka to miejsce spotkań dla dzieci i dorosłych. Od poniedziałku do piątku w godz. Nocne zwierzęta sowy i nietoperze.

Fundacja Głos Młodych Fundacja na rzecz promocji i rozwoju

Działania i inicjatywy wspierające rozwój innowacyjności. Popieranie i realizacja wszelkich inicjatyw kulturalnych, edukacyjnych i społecznych. Wyrównywanie szans grup społecznie słabszych lub upośledzonych, w tym mniejszości narodowych, imigrantów, uchodźców, osób niepełnosprawnych. Zachęcanie do rozwoju, pogłębiania swojej wiedzy i podnoszenia swoich kwalifikacji. Promowanie młodych artystów, wspieranie kuratorów i krytyków sztuki.

Fundacja Godne Życie

Placówka nr 1 w WTZ. Placówka nr 2 w ZSO2. Placówka nr 3 w ZHP. Serdecznie witamy na stronie internetowej Fundacji Godne Życie. Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat i służymy pomocą osobom najbardziej potrzebującym. Fundacja Godne Życie prowadzi również 2 Poradnie Prawne, w których bezpłatnych konsultacji udziela radca prawny. Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą działalnością.

Fundacja Gospodarcza O nas

Prowadzisz firmę nie dłużej niż dwa lata albo masz ciekawy pomysł na biznes i szukasz miejsca, w którym mógłbyś z fachowym wsparciem rozwinąć działalność? Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości jest idealnym rozwiązaniem. Rekrutacja już się kończy, więc nie zwlekaj! Szczegółowe informacje na jej temat oraz wniosek, który trzeba wypełnić znajduje się na stronie.